Erelidmaatschap Kees van Vliet

10 december 2020

Op 1 juli 2020 nam Kees van Vliet na 18 jaar afscheid als directeur van de Nederlandse Vereniging voor Arbeids- en Bedrijfsgeneeskunde (NVAB). Voor zijn enorme bijdrage aan de vereniging en het beroep van bedrijfsarts kende de NVAB hem vandaag het erelidmaatschap toe.Tijdens zijn afscheidssymposium ‘Bedrijfsarts 2040’ werd gereflecteerd op de impactvolle jaren met Kees als directeur én vooruitgeblikt naar de volgende 20 jaar.

In zijn speech bedankte NVAB-voorzitter Gertjan Beens hem voor zijn grote inzet en betekenis voor de NVAB. 

'Hij heeft het richtlijnenbureau opgebouwd tot het huidige professionele ondersteuningsbureau van onze vereniging. En daar heeft hij bovengemiddelde energie in gestoken. Altijd stond hij klaar. Niet aflatend was hij betrokken. Zijn uitgebreide netwerk, zijn contacten binnen SZW, de academische wereld en eigenlijk het hele domein arbeid en gezondheid, hebben de NVAB bepaald geen kwaad gedaan.' Tot slot werd Kees geprezen voor zijn goed afgestelde sociale antenne. 'Een echt gevoelsmens, die ook de onderlinge verhoudingen steeds in het oog hield. Het aantal bloemetjes dat Kees tijdens zijn directeurschap heeft laten bezorgen moet in de honderden lopen.'

Het mag duidelijk zijn dat onze vereniging veel te danken heeft aan Kees.

Kijk hier het afscheidssymposium terug